Новини

...

Як доглядати за шинами

29 грудня 2023 р.

Багатьом здається, що шини — це компонент автомобіля, що практично не обслуговується. Однак це невірно, тому що правильний догляд за гумою дозволяє продовжити термін служби на кілька років.

Чистка шин

До числа інших засобів очищення шин відносяться універсальний очищувач APC або активна піна. Однак їх слід використовувати акуратно чітко розбавляючи в пропорціях рекомендованих виробником. Почекавши кілька хвилин поки засіб «схопиться», шину потрібно очистити м’якою щіткою або інструментом для детейлінгу. Повторити процес можна кілька разів, поки піна не припинить темніти, що буде означати повне очищення шини.

Як зберегти шину

Коли шина повністю очищена і висушена, можна провести її глибоку очистку з використанням засобу, який затемнить і збереже шину. Вміщені в засобі силікони надають шині нового вигляду, а ультрафіолетові фільтри захищають від шкідливого впливу сонця. Після обробки шина набуває вологовідштовхувальних властивостей, що полегшує очищення коліс.

Засоби для глибокого очищення шин можуть бути у вигляді густої або рідкої рідини, гелю або пасти. Їх наносять розпилювачем або аплікатором-губкою. Після нанесення варто використовувати серветку з мікрофібри для видалення залишків засобу. Мікрофібру, забруднену засобом для догляду за шинами, важко мити, тому краще не використовувати її для інших видів діяльності, таких як притирання воску, миття вікон або миття кабіни.

Чорніння шин – коли варто використовувати

Ще один популярний засіб для догляду за гумою автомобіля – чорнитель шин. Його основне завдання — відновити колишній вигляд потьмянілих коліс. Крім поживних і консервуючих інгредієнтів, в ньому міститься чорний пігмент для затемнення шини. Чернитель для гуми часто пропонується у вигляді спрея, який легко розприскувати.

Щоб підібрати автохімію для шин та багато іншого телефонуйте нам в офіс 0-800-501-442, фахівці ЗІП-АВТО з радістю вам допоможуть.