Повернення товару

Ви можете відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його одержання, а після отримання - протягом 14 днів. Повернення товару належної якості в разі, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка, ярлики, пломби), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (видаткова накладна). Для повернення товару необхідний документ, що засвідчує особу. При поверненні товару належної якості, e-zipavto.com поверне його вартість не пізніше, ніж через 10 днів з моменту отримання товару і Вашої письмової заяви, проте в межах зазначеного терміну ми маємо право провести експертизу товару з метою визначити його якість і збереження споживчих властивостей. Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, не рахуючи дня покупки, в разі, якщо товар не підійшов Вам за формою, габаритами, фасоном, розміром або комплектації. Якщо на момент Вашого звернення щодо обміну товару, аналогічний товар відсутній у продажу e-zipavto.com, Ви можете відмовитися від товару і вимагати повернення його вартості.

Увага! При відмові від товару, в разі якщо він є частиною комплекту, повернення може здійснюватися тільки повним комплектом.

Для отримання інформації щодо повернення товару дивіться файл: "Порядок пред'явлення претензій".

Повернення і обмін товару неналежної якості

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, що несправний і не може забезпечити виконання своїх функцій. Отриманий товар повинен відповідати опису на сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцію товару. Зовнішній вигляд і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки товару. При доставці товару, Ви ставите свій підпис у видатковій накладній, в графі "Отримав (ла)". Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Якщо Вам було передано товар неналежної якості, і воно було заздалегідь обумовлено продавцем, Ви маєте право скористатися положеннями Закону про захист прав споживачів. Ви маєте право обміняти на аналогічний протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, не рахуючи дня покупки. Товар в цьому випадку не повинен мати слідів використання. У зв'язку з особливостями дистанційного способу продажу, заміна товару може бути виконана тільки за допомогою повернення товару неналежної якості та оформлення нового замовлення на аналогічний товар. Ви маєте право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу, повернути товар неналежної якості і зажадати повернення сплаченої суми за товар. Будь-які з перерахованих вимог повинні бути пред'явлені Вами в письмовій формі за допомогою заповнення заяви, або попередньо письмово направленої претензії до Відділу обслуговування клієнтів (дивіться "Порядок пред'явлення претензій").


Процедура повернення товару ТМЦ