Доставка та оплата

Оплата замовлень у ТОВ «ЗІП-АВТО»

Здійснити оплату в нашій компанії Ви можете будь-яким зручним для вас способом: оплата на рахунок ТОВ «ЗІП-АВТО» в будь-якому банку на підставі рахунку, через термінал перед отриманням товару, на сайті ЗІП-АВТО www.e-zipavto.com.

Оплата:

  • У будь-якому відділенні банку за рахунком
  • Через термінал перед отриманням товару на нашому складі (термінал знаходиться на території підприємства)
  • На сайті ЗІП-АВТО www.e-zipavto.com

* Оплата приймається у національній валюті України

Ціни на товари попередні і можуть змінюватися Постачальником залежно від факторів, що формують ціну на товар.

При безготівковій формі оплати Вам необхідно:

  • замовити рахунок у нашого менеджера (рахунок дійсний три робочі дні)
  • сплатити рахунок у будь-якому відділенні банку
  • повідомити менеджера про оплату рахунку

Зверніть увагу:

  • у призначенні платежу необхідно обов'язково вказувати на вибір: номер замовлення чи номер рахунку клієнта. Трапляється так, що за відсутності номера замовлення або рахунку, ми не можемо ідентифікувати гроші, що надійшли. Що згодом викликає затримку в обробці замовлення.
  • після оплати прохання повідомити нас будь-яким зручним для Вас способом. За телефонами вказаними на сайті або електронною поштою: order@zipavto.com
  • доставка та отримання товарів, сплачених за безготівковим розрахунком, можлива лише після надходження оплати на наші рахунки

Планова доставка

Клієнти інтернет-магазину «ЗІП-АВТО» можуть скористатися безкоштовною плановою доставкою по Києву. Графік виїзду автомобіля зі складу з 09:00 та щогодини до 17:30 включно.

Доставка по Україні

Доставка товару по Україні компанія «ЗІП-Авто» здійснює перевізниками "НОВА ПОШТА" та "КатКарго".

Доставка вантажу до офісу перевізника, проводиться за тарифами перевізника.

Безкоштовна доставка за рахунок компанії «ЗІП-АВТО»: перевізником "НОВА ПОШТА" - від 10тис. грн, перевізником "КатКарго" - від 5тис. грн.

ПРИМІТКА:

Термін доставки: до 3-х днів від дати оплати або підтвердження замовлення.

Товар, замовлений в інтернет-магазині, доставляється до входу до будівлі.

ВАЖЛИВО!!! Доставка замовлень, зроблених у суботу, неділю або святкові дні, здійснюється за погодженням з Клієнтом.

ТОВ «ЗІП-АВТО» не несе відповідальності за пошкодження вантажу під час перевезення транспортною компанією.

У цьому випадку всі претензії щодо пошкодженого вантажу клієнт може виставити перевізнику в момент отримання товару.

Ціни на товари попередні і можуть змінюватися Постачальником залежно від факторів, що формують ціну на товар.

ПАМ'ЯТКА

клієнта з отримання товару від ТОВ «ЗІП-АВТО».

Кількість та якість (комплектність) товару, що отримується клієнтом від ТОВ «ЗІП-АВТО», має перевірятися клієнтом у момент передачі товару клієнту незалежно від способу доставки товару (Новою поштою, водієм ТОВ «ЗІП-АВТО» або самовивозом)! Особливу увагу звертати на вироби зі скла, пластмаси, зовнішні освітлювальні прилади, сигналізаційні прилади, блоки керування та кузовні деталі!

При отриманні клієнтом товару від Нової пошти

Кількість та якість (комплектність) товару перевіряється методом його огляду у момент отримання від перевізника. У разі виникнення претензій щодо кількості та якості (комплектності) товару, клієнт має право відмовитися від його отримання та весь товар буде відправлено на ТОВ «ЗІП-АВТО». Якщо клієнту доставлено кілька позицій, клієнт має право не відмовлятися від отримання товару, але зобов'язаний у присутності співробітника Нової пошти скласти Акт приймання-передачі товару (АПД). В АПД обов'язково вказується стан упаковки, характер пошкодження (не комплектності) товару, номенклатура та кількість пошкодженого (не комплектного) товару. Упаковка та пошкоджений (не комплектний) товар фотографуються. Повністю оформлений Акт прийому-передачі підписується клієнтом та співробітником Нової пошти (за наявності друку у співробітника Нової пошти Акт скріплюється печаткою). Фото пошкодженого (не комплектного) товару та копія Акту надсилаються клієнтом електронною поштою закріпленому за клієнтом менеджеру ТОВ «ЗІП-АВТО» для розгляду. Товар залишається у клієнта до прийняття рішення на ТОВ «ЗІП-АВТО». Претензії щодо кількості та якості (не комплектності) товару, не підтверджені повністю оформленим Актом приймання-передачі та фотографіями, розгляду не підлягають.

При отриманні клієнтом товару від водія ТОВ «ЗІП-АВТО» Кількість та якість (комплектність) товару перевіряється методом його огляду в момент отримання від водія ТОВ «ЗІП-АВТО». У разі виникнення претензій щодо кількості та якості (не комплектності) товару, клієнт має право відмовитися від його отримання. Якщо клієнту доставлено кілька позицій, він може не відмовлятися від отримання товару, але зобов'язаний у присутності водія ТОВ «ЗІП-АВТО» скласти Акт про невідповідність товару вимогам щодо кількості та/або якості (бланки Актів у водія), у якому вказати стан упаковки та вид пошкодження (не комплектності) товару. Упаковка та пошкоджений (не комплектний) товар фотографуються. Повністю оформлений Акт підписується клієнтом та водієм ТОВ «ЗІП-АВТО». Фото пошкодженого (не комплектного) товару та копія Акту надсилаються клієнтом електронною поштою закріпленому за клієнтом менеджеру ТОВ «ЗІП-АВТО» для розгляду. Товар залишається у клієнта до прийняття рішення на ТОВ «ЗІП-АВТО».Претензії щодо кількості та якості товару, не підтверджені повністю оформленим Актом про невідповідність товару вимогам щодо кількості та/або якості та фотографіями, розгляду не підлягають.

При отриманні клієнтом товару зі складу ТОВ «ЗІП-АВТО»

Кількість та якість товару перевіряється у момент отримання товару від співробітника складу. У разі виникнення претензій щодо кількості та якості товару, клієнт має право відмовитися від отримання товару. У випадку, якщо клієнт набуває кілька позицій по одній накладній, клієнт має право вимагати оформити іншу накладну, з якої буде виключено позицію з дефектом.