Новини
Веселі старти! Заводимо двигун взимку
29 листопада 2023 р.
"Заведеться чи ні, ось у чому питання" - розмірковують автовласники, коли температура опускається до -20 °C. Для успішного зимового запуску потрібний і хороший технічний стан машини, і правильні дії водія.
Перерахуємо технічні чинники успішного зимового запуску — без них жодні прийоми водія не допоможуть.
- Текучість моторної оливи. Чим густіша олива, тим складніше стартеру крутити двигун на морозі.
- Компресія двигуна. Компресія впливає на потужність двигуна, витрату палива та олії, тиск картерних газів. Якщо з підвищеною витратою, чадом олії та падінням потужності влітку можна миритися, то взимку мотор з низькою компресією просто не заведеться.
- Іскроутворення. У міру старіння свічок їх показники іскроутворення неухильно знижуються. Змінити свічки перед зимою - чудовий спосіб зробити запуск мотора на морозі впевненим.
- Надійний акумулятор. Акумулятор - головна надія автомобілістів взимку.
- Дистанційний запуск та автопрогрів. Дистанційний запуск — найпопулярніша сервісна функція автомобільних сигналізацій. Інша актуальна зимова функція сигналізації – автозапуск, який відбувається без команди водія.
- Залиті свічки та режим продування. Спалахи в циліндрах були, а потім зникли? Все ясно - ви залили свічки запалювання паливом. Вихід один – почистити свічки.
- Запуск дизеля. Дизельному двигуну для запуску іскра не потрібна – йому потрібна хороша компресія та висока температура.
- Балончик останньої надії – швидкий старт. Застосовувати «швидкий старт» потрібно з обережністю, суворо дотримуючись інструкцій.
Запуск при низькій температурі - завжди випробування для двигуна, що помітно скорочує його ресурс. Якщо довго і безрезультатно крутити мотор на морозі, можна не тільки посадити акумулятор, але і спалити стартер.
Щоб підібрати зимове обладнання, зимові аксесуари, зимову автохімію та багато іншого телефонуйте нам в офіс 0800501442, фахівці ЗІП-АВТО з радістю вам допоможуть.