увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

WIX Filters
фотофото

 

 

 

http://www.wix.ua

Компанія WIX Filters була заснована в 1939 році Джеком Віксом і Полом Крошоу в місті Гастонія в США. На сьогоднішній день фірма є одним з найбільших виробників і дистриб'юторів фільтрів для моторизації, моторних машин і устаткування. WIX Filters входить до складу міжнародного автомоторного концерну «Affinia Group», який є частиною американської фінансової корпорації «The Cypress Group». У жовтні 2005 року в місті Красилів Хмельницької області було засновано нове виробництво фільтрів, аналогів якого на сьогоднішній день немає в Україні.

Основним видом діяльності представництва в Україні є виробництво і дистрибуція фільтрів торгової марки WIX Filters до легкових і вантажних автомобілів іноземних і вітчизняних марок, а також для аграрної, будівельної та кар'єрної техніки.  У травні 2016 року українське підприємство увійшло до складу компаній MANN + HUMMEL. MANN + HUMMEL - це німецька група компаній з виробництва фільтрів, яка займає потужну світову позицію і надає послуги для постачальників комплексного обладнання, використовуючи при цьому новітні технології та можливості.

 

Продукція WIX Filters це:

 

Фільтри повітряні WIX
Фільтри повітряні
Фільтри оливи WIX
Фільтри оливи
Фільтри паливні WIX
Фільтри паливні
Фільтри салону WIX
Фільтри салону
Фільтри АКПП WIX
Фільтри АКПП

 

На всіх фірмах, що входять до складу концерну, впроваджені системи управління якістю, які відповідають стандартам ISO / TS16949 / 14001.

best Running shoes | Women's Designer Sneakers - Luxury Shopping