увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

TOTAL

фото

www.total.com

 Міжнародний енергетичний концерн "Тоталь" - одна з провідних світових нафтогазових компаній, що входить до лідируючої п'ятірки в будь-якій частині галузі: розробка нафтових родовищ, видобуток нафти і природного газу, нафтопереробка і маркетинг нафтопродуктів, енергія газу і нові екологічно чисті види енергії, виробництво і реалізація хімічних продуктів. "Тоталь" займає друге місце в секторі сонячної енергетики, завдяки своїм дочірнім компаніям SunPower і Total Solar. : 98 000 співробітників компанії роблять енергію краще, безпечніше, чистіше, ефективніше, більш технологічніше і доступніше для якомога більшої кількості людей.

«Тоталь» - соціально відповідальна компанія і прагне до того, щоб її діяльність в більш ніж 130 країнах світу була корисною в економічному, соціальному та екологічному відношенні.

 Компанія "Тоталь" виробляє мастильні матеріали та інші хімічні продукти під брендами Total і ELF. Вироблена гамма масел має офіційне схвалення провідних американських, європейських, корейських і японських автовиробників. Крім того, "Тоталь" виготовляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan, Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Масла Total є продуктами заводської заливки для автомобілів Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai і Suzuki.

    «Тотал Україна», - дочірнє підприємство нафтохімічного концерну "Тоталь", поставляє на український ринок високоякісні мастильні матеріали Total і ELF, а також ряд оригінальних продуктів для автомобільної та сільськогосподарської техніки. Філія компанії в Україні була відкрита в 2010 р «Тотал Україна» пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень і продукції в основних видах ділової активності: мастильні матеріали для всіх видів автотранспорту та спеціальної техніки, широку гаму індустріальних мастильних матеріалів, полімер модифікований бітум, спеціальні рідини і пакети присадок.

 

Товари:

 

 

Моторні оливи TOTAL
Моторні оливи
Трансмісійні мастила TOTAL
Трансмісійні мастила
Промислові мастила TOTAL
Промислові мастила
Догляд за кузовом TOTAL
Догляд за кузовом
Догляд за двигуном TOTAL
Догляд за двигуном
Мастила консистентні TOTAL
Мастила консистентні
Гальмівні рідини TOTAL
Гальмівні рідини
Присадки та інша автохімія TOTAL
Присадки та інша автохімія
Антифризи готові до застосування TOTAL
Антифризи готові до застосування
Антифризи концентровані TOTAL
Антифризи концентровані
Автозапчастини TOTAL
Автозапчастини
Присадки та інша автохімія TOTAL
Присадки та інша автохімія

 

 

   Більш детальна інформація доступна на сайтах www.total.uawww.elf.ua.

Sneakers Store | Air Max 95 — Ietp