увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

 

 ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ! В ЗВ’ЯЗКУ З ВПРОВАДЖЕННЯМ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ (ЛОКДАУНУ) З 20.03 ПО 30.04. 2021 РОКУ САМОВИВІЗ ТОВАРУ ВІДСУТНІЙ!

УВАГА! В СУБОТУ, 24.04.2021р., ЗІП-АВТО НЕ ПРАЦЮЄ!

ПЕРЕБУВАННЯ КЛІЄНТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!


ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР ЗАЗ!

kayaba

Steelmate

 

фото

 

Бренд: Steelmate

Країна: Україна

Сайт: https://bat.com.ua/

 

Компанія Steelmate, заснована в 1993 році, є світовим лідером виробництва Парковочних Радарів та іншої автомобільної електроніки. Фабрика з технологіями, які випереджають свій час, і дослідницький центр зробили продукцію SteelMate еталоном, на який рівняються і безуспішно намагаються скопіювати конкуренти.

Всі провідні світові автовиробники розміщують замовлення на штатну парковку у цього постачальника. Найсучасніші, точні і надійні Паркувальні радари виготовляються під торговою маркою Steelmate. Їм можна повністю довіряти, вони безвідмовно працюють довгі роки в будь-яких кліматичних і при будь-яких погодних умовах, від -40 ° C - + 80 ° C.

Під час всіх технологічних процесів, від закупівлі комплектуючих до доставки продукції споживачеві, здійснюється суворий контроль якості. Виробництво відповідає найвищим стандартам: ISO9001, ISO / TS 16949, ISO14001, а вся продукція сертифікована по CE, E-MARK і УкрСЕПРО.