увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

 

Sidem – деталі рульового управління і підвіски

 фото

Виробник SIDEM
  Країна Бельгія
  Рік заснування, центральний офіс 1933; Gullegem, Бельгия
  Web: www.sidem.be
  Сертифікати якості ISO 9001:2008; TS16949:2009, OHSAS18001:2008

Додаткова інформація

Бельгійська фірма SIDEM має більш ніж 70-річну історію. Компанія пройшла шлях від невеликої фабрики до провідного виробника елементів підвіски і рульового управління автомобілів з широким асортиментом продукції. Компанія заснована в 1933 році У 1983 компанію придбав пан. Walter Verfaillie.

Компанія займається проектуванням, виробництвом та дистрибуцією широкого і глибокого асортименту компонентів підвіски і рульового управління для легкових автомобілів і комерційного транспорту.

Сьогодні високоякісною продукцією SIDEM користуються не тільки сервісні станції або приватні власники, а й провідні світові автовиробники, які використовують комплектуючі, що поставляються SIDEM, на своїх основних конвеєрах.

До 1998 року всі заводи SIDEM отримали сертифікацію ISO. При виготовленні своїх деталей SIDEM використовує тільки високоякісні матеріали від ретельно відібраних постачальників. Всі матеріали строго тестуються, а механізми проходять регулярні перевірки на відповідність.

Девіз компанії "Ми піклуємося про Вашу безпеку!" підтверджується високими європейськими показниками: рівнем використовуваних технологій і якістю готової продукції. Технології виробництва, прийняті на всіх заводах SIDEM відрізняються своїм жорстким контролем за якістю сировини і виробництва, а також за якістю продукції «на виході».

Завдяки відмінному співвідношенню «ціна-якість», широкому асортименту і багаторічному досвіду виробника в своїй області, товари марки SIDEM відмінно зарекомендували себе і мають стійкий попит.

Відмінною особливістю продукції, крім високих стандартів якості і надійності, є те, що SIDEM поставляє високоякісну продукцію практично для будь-яких автомобілів, включаючи найсучасніші моделі, причому робить це дуже оперативно. SIDEM пропонує повний діапазон компонентів підвіски і рульового управління. Асортимент більше 5000 найменувань, один з найбільших в Європі. SIDEM має дистриб'юторів в більш ніж 80 країнах по всьому світу.

Структура

Штаб-квартира і дистриб'юторський центр - Gullegem, Бельгия.

фото

Основні характеристики: Загальна площа: 27.000 кв. м., Площать приміщень: 12.000 кв. м.

Завод в Suceava, Румунія

Загальна площа 19.000 кв. м. Площа приміщень 12.000 кв. м. Заснований в 2001р. Персонал - 220 осіб. Виробляє кульові опори, тяги стабілізатора, кермові наконечники, кермові тяги, важелі, сайлентблоки.

Якість

У власній випробувальній лабораторії SIDEM контролює якість всієї продукціїфото

К якість продукції SIDEM підтверджено сертифікатами якості.
Sidem nv, Бельгія: ISO 9001:2008
Sidem kft, Угорщіна : ISO 9001:2008
Sidem srl, Румунія : TS16949:2009, OHSAS18001:2008:

Каталоги

SIDEM є сертифікованим постачальником TECDOC. Паперовий та WEB каталог базуються тільки на інформації OE.

WEB каталог доступний за посиланнямhttp://catalogue.sidem.be/login.asp

Продукція в асортименті:

Механізм рульового керування ГУР SIDEM
Механізм рульового керування ГУР
Втулки SIDEM
Втулки
Кермові наконечники SIDEM
Кермові наконечники
Кермові тяги SIDEM
Кермові тяги
Важелі SIDEM
Важелі
Сайлентблоки SIDEM
Сайлентблоки
Стійки стабілізатора SIDEM
Стійки стабілізатора
Кульові опори SIDEM
Кульові опори
Sports Shoes | Air Jordan