увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

SHUTTLE

 

Бренд: Shuttle

Країна: Україна

Сайт: https://bat.com.ua/

 

Прагнучи до створення максимального комфорту в дорозі, інженери SHUTTLE втілили всі технічні досягнення в сучасних мультимедійних центрах і GPS-навігаторах.

Широкий модельний ряд SHUTTLE дозволяє підібрати будь-який рішення, від простих USB-ресиверів і навігаторів до мультимедійних центрів і GPS-пристроїв з ТВ тюнером і Bluetooth®.

Ексклюзивний дизайн для SHUTTLE розробляється міжнародними дизайнерськими агентствами, у виробництві використовуються кращі матеріали, наприклад, візитною карткою GPS-навігаторів SHUTTLE є тонкий корпус з прогумованого пластика.

Вся техніка SHUTTLE володіє інтуїтивно-зрозумілими засобами управління і дуже простим меню. Сенсорні монітори з надшироким кутом огляду миттєво відповідають на рух пальців, а при установці камери заднього виду відразу починають передавати зображення.

Високочутливий приймач GPS-пристроїв і мультимедіа з функцією навігації дуже швидко «знаходить» супутники, а потужний процесор миттєво обробляє і перетворює інформацію.

Постійним партнером бренду в Україні є компанія «Навітел». Продукція SHUTTLE комплектується ліцензійним програмним забезпеченням «Навітел» з детальною картою України і правом безкоштовного оновлення карт протягом 3-х років.

 

   
Authentic Nike Sneakers | Nike Dunk Low Retro Team Green , Where To Buy , DD1391-101 , nike steelers shoes 2018 sale price today 2017