увійти  |  зареєструватися
на суму: 0ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПРОСИМО ОБОВ'ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ! В ЗВ’ЯЗКУ З ВПРОВАДЖЕННЯМ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ (ЛОКДАУНУ), З 08.01 ПО 25.01 2021 РОКУ САМОВИВІЗ ТОВАРУ ВІДСУТНІЙ! ПЕРЕБУВАННЯ КЛІЄНТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!
УВАГА! В СУБОТУ 09.01.2021 ЗІП-АВТО НЕ ПРАЦЮЄ!

kayaba

 

SHERIFF

фото

Бренд: Sheriff

Країна: Росія

Сайт: http://piti.ru/

 

Охоронні системи SHERIFF створені компанією PIT, провідним російським розробником і виробником інноваційних охоронних, протиугінних і мультимедійних систем. Використовуючи унікальні технології, виробники розробили неперевершений захист для Вашого автомобіля.

Автосигналізації SHERIFF представлені на ринку країн СНД і Європи більше 18 років. Вони зарекомендували себе як найкращі за надійністю, безпеки, якості та комфорту.

Охоронні системи SHERIFF завоювали довіру найбільших сервісних і установчих центрів, автодилерів, великих автомобільних мереж та інших професійних учасників автобізнесу.

Розробники охоронних системи SHERIFF - висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи.

Унікальна продукція, створена з урахуванням останніх технічних досягнень, проходить жорсткий контроль за міжнародними стандартами. Лабораторії оснащені новітніми системами контролю якості.

Переваги охоронних систем SHERIFF в швидкості обробки і реакції системи на подаються з брелка команди, малі габарити і воістину високою культурі виготовлення.