увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

QuickLine

фото

http://quickline.ppg.com

PPG Industries є лідером на свойому ринку; є оптимізованим, ефективним виробником; і працює на передньому краї нових технологій і рішень. Бачення компанії продовжувати залишатися провідною в світі компанією з виробництва покриттів і спеціалізованих продуктів і послуг, яка обслуговує клієнтів в будівництві, споживчих продуктах, на промислових і транспортних ринках і на вторинному ринку. PPG має виробничі потужності та дочірні компанії більш ніж в 60 країнах по всьому світу.

 Сьогодні, як світовий лідер у виробництві покриттів і спеціальних матеріалів, компанія завжди проводила інновації.

У розпорядженні далеко не кожній малярної ділянки є новітнє обладнання, але перед усім в них стоїть завдання якісно виконати ремонтне фарбування автомобіля. Система авторемонтних матеріалів QUICKLINE® була спеціально створена для ефективної праці в будь-яких умовах сучасної автомайстерні.

 Використовуючи технології, пройшовши численні випробування на практиці, розробники системи ® QUICKLINE створили лінійку надійних матеріалів, які застосовуються в поєднанні з універсальними затверджувачами і розчинниками.

Все це робить роботу з матеріалами ® QUICKLINE простою і зручною, гарантуючи високу якість ремонтних покриттів незалежно від розміру ремонтної зони. Широкий спектр лаків, грунтів, компонентів мікс-системи пропонується в упаковках найбільш практичного обсягу і використовується з універсальними затверджувачами і розчинниками QUІCKLINE®. А це означає, що ви купуєте саме ту кількість матеріалів, яка дійсно необхідна при ремонті автомобіля. Все це робить систему QUICKLINE® високоефективною не тільки за показниками якості покриття, але також і з точки зору оптимізації складських залишків.

Товари:

Допоміжне обладнання, комплектуючі Quickline
Допоміжне обладнання, комплектуючі
Грунт Quickline
Грунт
Добавки Quickline
Добавки
Лак Quickline
Лак
Знежирювачі Quickline
Знежирювачі
Затверджувач Quickline
Затверджувач
Очищувач Quickline
Очищувач
Розчинники Quickline
Розчинники
Шпаклівка Quickline
Шпаклівка
Емалі Quickline
Емалі
nike dunk high black leather chair for sale | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ietp