увійти  |  зареєструватися
на суму: 0ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПРОСИМО ОБОВ'ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ! В ЗВ’ЯЗКУ З ВПРОВАДЖЕННЯМ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ (ЛОКДАУНУ), З 08.01 ПО 25.01 2021 РОКУ САМОВИВІЗ ТОВАРУ ВІДСУТНІЙ! ПЕРЕБУВАННЯ КЛІЄНТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

kayaba

PANDORA

фото

Бренд: Pandora

Сайт: http://alarmtrade.ru/

 

Pandora - торгова марка російського «Заводу Дослідного Приладобудування» (м.Калуга). Підприємство займається розробкою і виробництвом охоронно-протиугінною автомобільної електроніки (автосигналізації та іммобілайзери), сервісних автомобільних пристроїв і телеметричних комплексів.

На сьогодні основна продукція підприємства - автомобільні сигналізації «Pandora» і іммобілайзери «Pandect».

Підприємство виготовляє вироби автомобільної безпеки з 2004 року, але встигло за такий короткий термін закріпити статус одного з технічних і технологічних лідерів цього напрямку не тільки російського, а й світового ринку.

Сьогодні наші продукти реально перевершують найближчі аналоги на ринку з відривом в технології на роки, багато в чому визначаючи напрям розвитку масового ринку автомобільних систем охорони і сервісу найближчого майбутнього.