увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

OSRAM

фото

www.osram.ru

Німецька корпорація OSRAM є одним з двох провідних виробників освітлювальної техніки в світі. Компанія поставляє світлове обладнання в 150 країн. Лампи і системи освітлення від OSRAM забезпечують прекрасну видимість, безпеку та комфорт при найбільш ефективному використанні ресурсів.

Свою назву компанія отримала від двох хімічних термінів - осмій та вольфрам. Від першого вона отримала початок, від другого - кінець свого найменування: OS (mium) і (wolf) RAM. Чому саме ці два хімічні елементи були взяті за основу назви? Осмій і вольфрам - це складові ламп з металевою ниткою розжарювання(нитка з осмію та нитка з вольфраму), які були спочатку основною продукцією, що випускається компанією.

 

OSRAM, як самостійна торгова марка, почала існувати з початку минулого століття - з 1906 року. Лампи OSRAM знайшли застосування у всіх професійних областях. Величезна різноманітність технологій джерел освітлення забезпечує енергозберігаюче, довговічне та яскраве світло.

 

Асортимент її продукції:

 

∙ лампи автомобільні;

∙ лампи розжарювання;

∙ лампи люмінесцентні;

∙ стартери;

∙ лампи компактні люмінесцентні;

∙ лампи індикаторні;

∙ опромінювачи;

∙ системи управління світлом;

∙ лампи газорозрядні;

∙ електронні пускорегулюючі апарати (ЕПРА);

∙ лампи, що функціонують від ЕПРА;

∙ лампи галогенні;

∙ світлодіоди(напівпровідники оптикоелектричні);

∙ лампи сигнальні та ін.

 

 

Саме OSRAM стала законодавцем в галузі виготовлення ламп енергозберігаючого типу в побутових цілях, а її автомобільні лампи визнані на даний час кращими на світовому спеціалізованому ринку.

Компанія OSRAM стала переможцем міжнародної премії "Світові автомобільні компоненти-2014" і премії "Автокомпонент Року". Перемога OSRAM в двох найбільш значних преміях красномовно свідчить про те, що продукція компанії високо цінується в середовищі професійного співтовариства і має високу репутацію серед автомобілістів.

 

Товари:

 

 

Автолампи OSRAM
Автолампи
Автолампи ксенон OSRAM
Автолампи ксенон
Автолампи ксенон OSRAM
Автолампи ксенон
Автозапчастини OSRAM
Автозапчастини
nike dunk high black leather chair for sale | NIKE HOMME