увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

Nissens Automotive

фото

Страна производителя: Дания

https://nissens.com/

Nissens - відомий виробник автозапчастин. Має 2 підрозділи: OEM і Auto. Підрозділи фактично працюють з двома різними ринками. Компанія має безліч представництв по всьому світу, зокрема в таких країнах, як Китай, Італія, Словаччина, Великобританія, Німеччина, Данія, Іспанія та Україна. Якість всіх продуктів підтверджується рядом сертифікатів: ISO 14001, TS 16949 та ISO 9001.

За роки своєї роботи компанія Nissens вклала значні кошти в дослідження і розробку компонентів систем охолодження двигуна і автомобільних кліматичних систем.

95-річний досвід технологічних розробок і виробництва дозволяє задовольняти потреби клієнтів в найширшої номенклатурі високоякісних запасних частин, а також навчати їх різним технічним аспектам даного обладнання.

Як провідний на ринку виробник основних компонентів теплових систем, компанія Nissens пропонує комплексний асортимент продукції, що охоплює до 97% моделей автомобілів включаючи всі можливі варіанти запчастин, - від самих ходових до більш екзотичних позицій для європейських, азіатських і американських марок.

Nissens є ідеальним вибором з точки зору якості та асортименту продукції та кваліфікації фахівців.

  У товарному ряду Nissens можна знайти наступне: автомобільні радіатори будь-яких типів, деталі систем клімат-контролю, електровентилятори, випарники, компресори, а також осушувачі і дрібні деталі, на зразок пробок, кришок і ущільнювачів. Всього випускається близько 10 тисяч різних найменувань запчастин. Автолюбителі відзначають дуже високу якість виробів Nissens, яке можна порівняти з якістю оригінальних комплектуючих.

Продукти в асортименті:

∙ Водяні радіатори

∙ Повітряні радіатори

∙ Опалення

∙ Конденсатори

∙ Компресори та ін.

Каталог підбору: https://catalogue.nissens.com/FrontPage

 

Товари:

  

Радіатори водяні NISSENS
Радіатори водяні
Вентилятори NISSENS
Вентилятори
Радіатори масляні NISSENS
Радіатори масляні
Розширювальні бачки NISSENS
Розширювальні бачки
Піч NISSENS
Піч
Вентилятор опалювача NISSENS
Вентилятор опалювача
Компресор NISSENS
Компресор
Конденсор NISSENS
Конденсор
Осушувач NISSENS
Осушувач
Інтеркулер NISSENS
Інтеркулер
Running Sneakers | New Air Jordan 1 High OG OSB DIAN Orangecolored Chill White CD0463-401 – Ietp