увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

NGK

фото

www.ngk.de 

NGK Spark Plug Co., Ltd.- провідний в світі виробник свічок запалювання, свічок розжарювання, лямбда зондів (під торговим знаком NTK) і інших компонентів для двигунів внутрішнього згоряння. Компанія також виробляє компоненти з промислової кераміки для напівпровідників, апаратури зв'язку та ін. Штаб квартира компанії NGK Spark Plug Co., Ltd. знаходиться в Нагоя (Nagoya), Японія.

 

В даний час компанія NGK має заводи і збутові організації у всіх частинах світу. 5 заводів компанії розташовані в Японії і 15 - в інших країнах. Загальне число співробітників по всьому світу - близько 10 тисяч. Компанія NGK постійно працює над створенням нових технологій, витрачаючи щорічно близько 11% свого обороту на наукові дослідження і розробки. Європейський технічний центр NGK в Ратингене (Німеччина), відкритий в 1990 році, загальною площею 2200 кв. м, забезпечує європейських виробників автомобілів будь-якою підтримкою, яка потрібна для перевірки двигунів і шасі, імітації холодного клімату і спеціалізованих робіт з аналізу вихлопних газів.

 

Компанія NGK співпрацює з провідними світовими виробниками автомобілів, поставляючи компоненти на складальні конвеєри. Серед клієнтів компанії - Audi, Alfa Romeo, Bentley, BMW, DaimlerChrylser, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Mazda, Mitsubishi, Opel, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen і Volvo та ін. За даними компанії NGK більше 87% всіх світових виробників легкових автомобілів вибирають свічки запалювання NGK для першої комплектації. Що стосується європейських виробників, то на понад 50% машин, що сходять з конвеєрів виробників BMW Group, Fiat Group і VW Group стоять свічки запалювання NGK.

 

Система запалювання Свічі запалювання

   
Authentic Sneakers | Nike, adidas, Converse & More