увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

УВАГА КЛІЄНТАМ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКАМ!

ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПРОСИМО ОБОВ'ЯЗКОВО

ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!

товар недели 

NGK

фото

www.ngk.de 

NGK Spark Plug Co., Ltd.- провідний в світі виробник свічок запалювання, свічок розжарювання, лямбда зондів (під торговим знаком NTK) і інших компонентів для двигунів внутрішнього згоряння. Компанія також виробляє компоненти з промислової кераміки для напівпровідників, апаратури зв'язку та ін. Штаб квартира компанії NGK Spark Plug Co., Ltd. знаходиться в Нагоя (Nagoya), Японія.

 

В даний час компанія NGK має заводи і збутові організації у всіх частинах світу. 5 заводів компанії розташовані в Японії і 15 - в інших країнах. Загальне число співробітників по всьому світу - близько 10 тисяч. Компанія NGK постійно працює над створенням нових технологій, витрачаючи щорічно близько 11% свого обороту на наукові дослідження і розробки. Європейський технічний центр NGK в Ратингене (Німеччина), відкритий в 1990 році, загальною площею 2200 кв. м, забезпечує європейських виробників автомобілів будь-якою підтримкою, яка потрібна для перевірки двигунів і шасі, імітації холодного клімату і спеціалізованих робіт з аналізу вихлопних газів.

 

Компанія NGK співпрацює з провідними світовими виробниками автомобілів, поставляючи компоненти на складальні конвеєри. Серед клієнтів компанії - Audi, Alfa Romeo, Bentley, BMW, DaimlerChrylser, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Mazda, Mitsubishi, Opel, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen і Volvo та ін. За даними компанії NGK більше 87% всіх світових виробників легкових автомобілів вибирають свічки запалювання NGK для першої комплектації. Що стосується європейських виробників, то на понад 50% машин, що сходять з конвеєрів виробників BMW Group, Fiat Group і VW Group стоять свічки запалювання NGK.

 

Система запалювання Свічі запалювання