увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

MaxMeyer

фото

http://landing.maxmeyer.com

PPG Industries є лідером на своїх ринках; є оптимізованим, ефективним виробником; і працює на передньому краї нових технологій і рішень. Бачення компанії - продовжувати залишатися провідною в світі компанією з виробництва покриттів і спеціалізованих продуктів і послуг, яка обслуговує клієнтів в будівництві, споживчих продуктах, на промислових і транспортних ринках і на вторинному ринку. PPG має виробничі потужності та дочірні компанії більш ніж в 60 країнах по всьому світу.

 Сьогодні, як світовий лідер у виробництві покриттів і спеціальних матеріалів, компанія завжди проводили інновації.

За останнє сторіччя бренд MAXMEYER® став великою міжнародною галуззю переробки, зберігаючи вірність своїй оригінальній філософії: поліпшити бізнес для своїх клієнтів, полегшуючи життя художників, надаючи високопродуктивні продукти, які прості у використанні. 

Марка MAXMEYER® підтримує промисловість, розробляючи індивідуальні продукти і обробки від тонких емалей до спечених емалей, які забезпечують довговічність і колір. 

За останнє сторіччя бренд MaxMeyer став великим міжнародним постачальником обладнання, зберігаючи вірність своїй оригінальній філософії: поліпшити бізнес для своїх клієнтів, надаючи високопродуктивні продукти, які прості у використанні. В майбутньому бренд-продукти MaxMeyer залишаться галузевим стандартом для простого і ефективного досягнення бажаного результату.

Товари:

Герметики MaxMeyer
Герметики
Допоміжне обладнання, комплектуючі MaxMeyer
Допоміжне обладнання, комплектуючі
Готові фарби MaxMeyer
Готові фарби
Грунт MaxMeyer
Грунт
Добавки MaxMeyer
Добавки
Лак MaxMeyer
Лак
Затверджувач MaxMeyer
Затверджувач
Очищувач MaxMeyer
Очищувач
Розчинники MaxMeyer
Розчинники
Шпаклівка MaxMeyer
Шпаклівка
Емалі MaxMeyer
Емалі
Giftofvision - Sneakers search engine | Air Jordan 1 Mid GS "Light Smoke Grey" — Ietp