увійти  |  зареєструватися
на суму: 0ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПРОСИМО ОБОВ'ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ! В ЗВ’ЯЗКУ З ВПРОВАДЖЕННЯМ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ (ЛОКДАУНУ), З 08.01 ПО 25.01 2021 РОКУ САМОВИВІЗ ТОВАРУ ВІДСУТНІЙ! ПЕРЕБУВАННЯ КЛІЄНТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

kayaba

Magnum

 фото

Бренд: Магнум

Країна: Україна

Сайт: https://magnum.org.ua/

 

Бренд Magnum, розроблений компанією «МСС» є одним з лідерів на ринку автосигналізацій. З 1997 року компанія зайняла одне з провідних місць на ринку України в області виробництва автомобільних охоронних систем.

Передові наукові і технологічні розробки, використання обладнання провідних світових виробників і сучасних перспективних матеріалів - ось складові успіху компанії. Компанія одна з перших в 2007 році випустила повноцінну автомобільну GSM сигналізацію під торговою маркою Magnum.

За весь час виробництва автосигналізацій Magnum GSM компанія довела, що може робити якісний продукт, який користується попитом не тільки на Україні, але і в багатьох країнах Європи. У нас представлений широкий асортимент продукції, з якого ви можете вибрати і купити сучасну сигналізацію Magnum з GSM модулем.