увійти  |  зареєструватися
на суму: 0
УВАГА! ДО  01 05 2020 ЗІП-АВТО ПО СУБОТАМ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
ПІД ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ - САМОВИВОЗУ НЕМАЄ!
Всі інші дні працюємо в штатному режимі.
ПРИ ЗМІНІ ГРАФІКУ ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ НАДАНА ДОДАТКОВО
товар недели 

KOLBENSCHMIDT

 фото

 

Німецька компанія MSI (Motor Service International) вже більше 80 років постачає на автомобільний ринок продукцію під торговою маркою KOLBENSCHMIDT. Штаб-квартира компанії розташована в місті Некарсулме.

Представництва концерну знаходяться в Північній і Південній Америці (США, Канада, Мексика, Бразилія), Азії (Китай, Японія), Європі (Німеччина, Чехія, Франція, Італія) і т. д.

За більш ніж 80-річну історію, асортимент запчастин компанії MSI збільшився в 100-разів. Компанія КS (Колбеншмідт) виробляє найширшу номенклатуру деталей для ремонту більше 2000 моделей двигунів. Kolbenschmidt спеціалізується на виробництві деталей для ДВС: поршні і поршневі кільця, вкладиші, масляні насоси, фільтри, втулки клапанів, головки блоку циліндрів (ГБЦ). В рамках азіатської програми, KS реалізує під своєю маркою продукцію японської фірми NDC ENGINE BEARINGS. Ця фірма спеціалізується на виробництві високоякісних підшипників ковзання.

Фільтри і фільтруючі елементи займають окрему нішу в виробничої стратегії KS. Масляний фільтр, повітряний фільтр, паливний фільтр - ось невеликий перелік виробляємих позицій для вантажних автомобілів.

Продукція відповідає всім міжнародним стандартам якості. 

Посилання для переходу на сайт www.ms-motor-service.com

 

Товари:

 

 

Фільтри повітряні KOLBENSCHMIDT
Фільтри повітряні
Фільтри оливи KOLBENSCHMIDT
Фільтри оливи
Фільтри паливні KOLBENSCHMIDT
Фільтри паливні
Фільтри салону KOLBENSCHMIDT
Фільтри салону
Nike Free Run OG