увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

KOLBENSCHMIDT

 фото

 

Німецька компанія MSI (Motor Service International) вже більше 80 років постачає на автомобільний ринок продукцію під торговою маркою KOLBENSCHMIDT. Штаб-квартира компанії розташована в місті Некарсулме.

Представництва концерну знаходяться в Північній і Південній Америці (США, Канада, Мексика, Бразилія), Азії (Китай, Японія), Європі (Німеччина, Чехія, Франція, Італія) і т. д.

За більш ніж 80-річну історію, асортимент запчастин компанії MSI збільшився в 100-разів. Компанія КS (Колбеншмідт) виробляє найширшу номенклатуру деталей для ремонту більше 2000 моделей двигунів. Kolbenschmidt спеціалізується на виробництві деталей для ДВС: поршні і поршневі кільця, вкладиші, масляні насоси, фільтри, втулки клапанів, головки блоку циліндрів (ГБЦ). В рамках азіатської програми, KS реалізує під своєю маркою продукцію японської фірми NDC ENGINE BEARINGS. Ця фірма спеціалізується на виробництві високоякісних підшипників ковзання.

Фільтри і фільтруючі елементи займають окрему нішу в виробничої стратегії KS. Масляний фільтр, повітряний фільтр, паливний фільтр - ось невеликий перелік виробляємих позицій для вантажних автомобілів.

Продукція відповідає всім міжнародним стандартам якості. 

Посилання для переходу на сайт www.ms-motor-service.com

 

Товари:

 

 

Фільтри повітряні KOLBENSCHMIDT
Фільтри повітряні
Фільтри оливи KOLBENSCHMIDT
Фільтри оливи
Фільтри паливні KOLBENSCHMIDT
Фільтри паливні
Фільтри салону KOLBENSCHMIDT
Фільтри салону
latest Nike Sneakers | Giftofvision , Sneakers search engine