увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

УВАГА КЛІЄНТАМ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКАМ!

ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПРОСИМО ОБОВ'ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!  В ЗВ’ЯЗКУ З ВПРОВАДЖЕННЯМ КАРАНТИНУ «ВИХІДНОГО ДНЯ» ПО СУБОТАХ САМОВИВІЗ ТОВАРУ ВІДСУТНІЙ! ПЕРЕБУВАННЯ КЛІЄНТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПО СУБОТАХ ЗАБОРОНЕНО!


KOLBENSCHMIDT

 фото

 

Німецька компанія MSI (Motor Service International) вже більше 80 років постачає на автомобільний ринок продукцію під торговою маркою KOLBENSCHMIDT. Штаб-квартира компанії розташована в місті Некарсулме.

Представництва концерну знаходяться в Північній і Південній Америці (США, Канада, Мексика, Бразилія), Азії (Китай, Японія), Європі (Німеччина, Чехія, Франція, Італія) і т. д.

За більш ніж 80-річну історію, асортимент запчастин компанії MSI збільшився в 100-разів. Компанія КS (Колбеншмідт) виробляє найширшу номенклатуру деталей для ремонту більше 2000 моделей двигунів. Kolbenschmidt спеціалізується на виробництві деталей для ДВС: поршні і поршневі кільця, вкладиші, масляні насоси, фільтри, втулки клапанів, головки блоку циліндрів (ГБЦ). В рамках азіатської програми, KS реалізує під своєю маркою продукцію японської фірми NDC ENGINE BEARINGS. Ця фірма спеціалізується на виробництві високоякісних підшипників ковзання.

Фільтри і фільтруючі елементи займають окрему нішу в виробничої стратегії KS. Масляний фільтр, повітряний фільтр, паливний фільтр - ось невеликий перелік виробляємих позицій для вантажних автомобілів.

Продукція відповідає всім міжнародним стандартам якості. 

Посилання для переходу на сайт www.ms-motor-service.com

 

Товари:

 

 

Фільтри повітряні KOLBENSCHMIDT
Фільтри повітряні
Фільтри оливи KOLBENSCHMIDT
Фільтри оливи
Фільтри паливні KOLBENSCHMIDT
Фільтри паливні
Фільтри салону KOLBENSCHMIDT
Фільтри салону