увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

daco

Daco Germany - досить молода німецька марка. Головний склад DACO розташований в Вілліх (Німеччина). У Східній Європі продукцію Daco найчастіше купують власники японських автомобілів. Але за поширення запчастин в центральній Європі, в тому числі України, несе відповідальність склад в Кракові (Польща). Склад існує на польському ринку вже більше 15 років.

 

У товарному ряду Daco Germany близько 500 видів амортизаторів підвіски - однотрубні і двотрубні амортизатори, а також амортизаційні колони з пружинними кронштейнами, а також пружини підвіски і захисні комплекти амортизаторів.

 

Асосртімент Daco Germany включає дуже популярні на ринку України марки автомобілів - DEAWOO LANOS; CHEVROLET AVEO, LACETTI, MATIZ, CRUZE; DACIA LOGAN, DUSTER; HYUNDAI ACENT, TUCSON, Santa FE, KIA RIO, CERATO і інші.

 

Як відзначають покупці, це продукція досить високої якості, сильно контрастує з її ціною - практично всі амортизатори коштують від 30 до 45 у.о. Що вкрай важливо, продукцію Daco не підробляють.

 

На картонній коробці вироби завдано код DACO і код по KAYABA для зручного зіставлення кросів вироби.

daco2

Завантажити ціни та аналогиnike dunk high black leather chair for sale | Patike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers , Iicf