увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

Continental AG

 фото

https://www.continental-tires.com/car

Continental AG німецький виробник шин і автокомпонентів. На сьогоднішній день компанія має кілька своїх підрозділів. У підрозділах Continental Tyres, Continental Automotive Systems і ContiTech зайнято близько 130тис. працівників в 190 пунктах, розташованих в 36 країнах. За 140 років існування компанія Continental Tyres досягла значного успіху і тепер займає перше місце на ринку шин в Німеччині, друге місце - в Європі і четверте - в світі.

∙ Шини Continental Tyres виробляються на 21 підприємстві по всьому світу. Цифри, що характеризують виробництво, досить значні: більше 90 млн. шин для легкових авто та більше 6 млн. - для вантажних і двоколісного транспорту в рік.

∙ Continental Tyres є головним постачальником шин для автомобілів BMW, Ford, General Motors, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota і Volkswagen.

∙ Продукція Continental розробляється для забезпечення високого рівня безпеки на дорогах і максимально відповідає екологічним вимогам. Continental також має великий професіоналізмом в сфері розробки автомобільних систем комунікації.

∙ Завдяки накопиченому досвіду, високоякісної продукції і послуг, разом зі своїми клієнтами Continental підвищує безпеку на дорогах. Надійність, комфорт і задоволення від водіння - ключові цінності Continental.

 

Продукція:

 

∙ Радіальні пневматичні шини для легкових автомобілів;

∙ Радіальні пневматичні шини для мікроавтобусів;

∙ Шини для вантажного транспорту.

 

 

Товари:

 

 

Шини CONTINENTAL
Шини
Всесезонні шини CONTINENTAL
Всесезонні шини
Зимові шини CONTINENTAL
Зимові шини
Грузові шини CONTINENTAL
Грузові шини
Літні шини CONTINENTAL
Літні шини
best shoes | Yeezy Boost 350 Trainers