увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

УВАГА КЛІЄНТАМ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКАМ!

ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ПІДПРИЄМСТВА ПРОСИМО ОБОВ'ЯЗКОВО

ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ДОТРИМУВАТИСЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!

товар недели 

BOSCH

bosch 11

www.bosch.com


Сильна сторона BOSCH полягає в розвитку, виробництві та продажу продуктів, що відповідають високим технологічним стандартам. Щорічно BOSCH інвестує значні суми від обороту в дослідження і розвиток, постійно вдосконалюючи технологію і якість продукції.

Група BOSCH ділиться на 4 бізнес-сектора:

- автомобільне устаткування BOSCH Automotive

- технології зв'язку

- побутова техніка і будінструмент

- системи автоматики

Приблизно 68% від загальних продажів становить найважливіший сектор групи BOSCH - автомобільне устаткування.

Цей бізнес-сектор має 5 головних областей:

1. Технологія паливного вприскування і запалювання для двигунів внутрішнього згоряння

2. Електричні машини: стартери, генератори, агрегати малої потужності

3. Системи для активної і пасивної охорони: ABS / TCS / ESP, гальмівні системи, світлове обладнання, склоочисні системи

4. Засоби мобільного зв'язку: радіомагнітоли, навігаційні системи що інформують водія системи

5. Діагностичне обладнання для автосервісів

У сучасній автомобільній промисловості величезну роль грає електроніка. Багато автомобілів оснащені безліччю «розумних» систем, які полегшують їх експлуатацію і забезпечують найвищий рівень безпеки водіння. Проте мало хто знає, що саме компанія Robert Bosch GmbH є винахідником систем активної безпеки ABS, антибуксувальної системи і системи курсової стійкості.

Особливу увагу слід приділити продукції для дизельних двигунів, адже завдяки винаходу ПНВТ (паливний насос виского тиску) стало можливим використання дизельного двигуна на автомобілях. І це винахід зроблено також фахівцями BOSCH.

Компанія BOSCH є одним зі світових лідерів з виробництва запасних частин для автомобілів і спеціальної техніки. Вироблена за найвищими стандартами та із застосуванням новітніх технологій продукція BOSCH, зарекомендувала себе з найкращої сторони по всьому світу.

 

Свічки запалювання, свічки напруження, свічкові дроти

Каталог свічок включає в себе більше 500 найменувань і забезпечує покриття європейського ринку на 98%.

Завдяки підбору відповідних свічок запалювання для кожного двигуна, фірма Bosch забезпечує найбільш ефективний процес згоряння і витрати палива. Для довговічної роботи свічок необхідна безперебійна подача високої напруги, тому компанія випускає ще й сучасні перетворювачі напруги - котушки запалювання. У дизельних двигунах для підпалу паливної суміші використовуються свічки розжарювання Bosch, які розроблені з застосуванням новітніх технологій.

Фільтри масляні, повітряні, паливні, салонні

Повітряні фільтри BOSCH забезпечують ефективну і надійну роботу двигуна навіть в екстремальних умовах. Повітряні фільтри надійно очищають повітря, є стійкими до вогкості, спеки, попаданню оливи.

Паливні фільтри BOSCH містять спеціальний фільтруючий шар мікрохвилястого паперу, що дозволяє захистити будь-яку сучасну систему вприскування палива. BOSCH створює фільтри за індивідуальною технологією для кожного типу двигуна.

Масляні фільтри BOSCH забезпечують найкращий захист двигуна. Звичайні масляні фільтри складаються з металевого цоколя, власне фільтруючого елемента і різних допоміжних систем: корегувальника тиску, зворотного клапана.

Салонний фільтр BOSCH. Фільтруючий елемент, розроблений за спеціальною технологією, дозволяє запобігти потраплянню шкідливих речовин в салон автомобіля.

Салонні фільтри BOSCH забезпечать свіже повітря в салоні Вашого автомобіля!

Ремені клинові, зубчасті та поліклинові

Приводні ремені BOSCH, що володіють прекрасними якостями, є успішною розробкою заводу-виготовлювача. Відмінність продукції концерну BOSCH від ременів інших виробників - це високий ступінь стійкості до непраних і стійкість до критичних температур, оптимальна передача крутного моменту, хороша стійкість проти деформації і економія палива за рахунок незначної втрати енергії. Охоплення потреб ринку на 95% для європейських і японських автомашин, а також зручна упаковка роблять ремені Бош гарантами гарного попиту.

Автолампи і світлотехніка

У широкому асортименті освітлювальних приладів від Bosch є найрізноманітніші технічні версії додаткових фар головного світла і протитуманних фар. Фари з галогенними і ксеноновими лампами Bosch займають значну частку європейського ринку, завдяки винятковій якості виробів. Модельний ряд включає також задні ліхтарі, прожектори і фари-шукачі, поворотні вогні, спецсигнали, лампи розжарювання і запчастини для різних фар.

Склоочисники

Визнана висока якість склоочисників Bosch проявляється у відмінному очищенні скла і довговічності використання. Інноваційна техніка склоочисників Bosch гарантує найкращу видимість на дорозі і максимальну надійність.

Елементи бензинового впорскування та запалення

У європейських автомобілях найчастіше використовуються лямбда-зонди Bosch, їх використовують багато відомих автовиробників. Лямбда-зонд, або кисневий датчик, розташований у вихлопній трубі і внаслідок цього повинен витримувати значні термічні, механічні та хімічні навантаження. Лямбда-зонди повинні володіти високою якістю для виконання своєї функції - вимірювання вмісту залишкової кисню в відпрацьованих газах у вихлопній системі автомобіля.

  

Датчики і блоки управління

 

Перше авто, в якому був поставлений мікро механічний датчик Бош (Bosch), було випущено більше 10 років тому. Цей датчик тиску почав нову еру управління двигуном автомобіля і став першим в епопеї стрімкого розвитку виробництва в даній сфері. З тих пір, компанія Bosch справила не менше 400 мільйонів мікро механічних датчиків (МД). Компанія в 1996 році почала випускати датчик Bosch масової витрати повітря, а вже в наступному - датчик Bosch (Бош) прискорення для систем управління натяжителями ременів безпеки і систем управління подушками безпеки, а також управління системою ABS.

 

Гальмівні системи

 

Повна гальмівна програма BOSCH, аж до найдрібніших деталей, на 100% відповідає побажанням водія в питаннях безпеки і комфортності поїздок. Більше 4000 найменувань для європейських, азіатських і американських автомобілів демонструють найвищу якість BOSCH, засноване на багаторічному досвіді виробництва і інновацій. Ефективність компонентів гальмівної системи BOSCH завжди відповідає останнім словом техніки завдяки постійним новим розробкам.

Жорстко контрольоване якість лиття гальмівних дисків BOSCH гарантує безпеку і комфорт при гальмуванні. Гальмівні колодки BOSCH відрізняються стабільністю коефіцієнта тертя, високою надійністю і тривалим терміном служби і мають якість оригінального устаткування.

 

Генератори, стартери та їх компоненти

 

 

Вимоги, які пред'являються до системи енергопостачання автомобіля, за останній час значно зросли. Протягом періоду з 1970 року по 1990 рік потрібна потужність генератора зросла приблизно в 2,5 рази. Починаючи з часу винаходу генератора змінного струму, незважаючи на будь-які зростаючі характеристики потужності, виконується все в менших розмірах (зменшення розмірів з кожним роком - властивість, яким також володіє і котушка BOSCH), в той час як діапазон частоти обертання підвищується.

 

 

 

Товари:

 

 

 

Акумулятори BOSCH
Акумулятори
Автолампи BOSCH
Автолампи
Автолампи ксенон BOSCH
Автолампи ксенон
Автолампи ксенон BOSCH
Автолампи ксенон