увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

BOSCH

bosch 11

www.bosch.com


Сильна сторона BOSCH полягає в розвитку, виробництві та продажу продуктів, що відповідають високим технологічним стандартам. Щорічно BOSCH інвестує значні суми від обороту в дослідження і розвиток, постійно вдосконалюючи технологію і якість продукції.

Група BOSCH ділиться на 4 бізнес-сектора:

- автомобільне устаткування BOSCH Automotive

- технології зв'язку

- побутова техніка і будінструмент

- системи автоматики

Приблизно 68% від загальних продажів становить найважливіший сектор групи BOSCH - автомобільне устаткування.

Цей бізнес-сектор має 5 головних областей:

1. Технологія паливного вприскування і запалювання для двигунів внутрішнього згоряння

2. Електричні машини: стартери, генератори, агрегати малої потужності

3. Системи для активної і пасивної охорони: ABS / TCS / ESP, гальмівні системи, світлове обладнання, склоочисні системи

4. Засоби мобільного зв'язку: радіомагнітоли, навігаційні системи що інформують водія системи

5. Діагностичне обладнання для автосервісів

У сучасній автомобільній промисловості величезну роль грає електроніка. Багато автомобілів оснащені безліччю «розумних» систем, які полегшують їх експлуатацію і забезпечують найвищий рівень безпеки водіння. Проте мало хто знає, що саме компанія Robert Bosch GmbH є винахідником систем активної безпеки ABS, антибуксувальної системи і системи курсової стійкості.

Особливу увагу слід приділити продукції для дизельних двигунів, адже завдяки винаходу ПНВТ (паливний насос виского тиску) стало можливим використання дизельного двигуна на автомобілях. І це винахід зроблено також фахівцями BOSCH.

Компанія BOSCH є одним зі світових лідерів з виробництва запасних частин для автомобілів і спеціальної техніки. Вироблена за найвищими стандартами та із застосуванням новітніх технологій продукція BOSCH, зарекомендувала себе з найкращої сторони по всьому світу.

 

Свічки запалювання, свічки напруження, свічкові дроти

Каталог свічок включає в себе більше 500 найменувань і забезпечує покриття європейського ринку на 98%.

Завдяки підбору відповідних свічок запалювання для кожного двигуна, фірма Bosch забезпечує найбільш ефективний процес згоряння і витрати палива. Для довговічної роботи свічок необхідна безперебійна подача високої напруги, тому компанія випускає ще й сучасні перетворювачі напруги - котушки запалювання. У дизельних двигунах для підпалу паливної суміші використовуються свічки розжарювання Bosch, які розроблені з застосуванням новітніх технологій.

Фільтри масляні, повітряні, паливні, салонні

Повітряні фільтри BOSCH забезпечують ефективну і надійну роботу двигуна навіть в екстремальних умовах. Повітряні фільтри надійно очищають повітря, є стійкими до вогкості, спеки, попаданню оливи.

Паливні фільтри BOSCH містять спеціальний фільтруючий шар мікрохвилястого паперу, що дозволяє захистити будь-яку сучасну систему вприскування палива. BOSCH створює фільтри за індивідуальною технологією для кожного типу двигуна.

Масляні фільтри BOSCH забезпечують найкращий захист двигуна. Звичайні масляні фільтри складаються з металевого цоколя, власне фільтруючого елемента і різних допоміжних систем: корегувальника тиску, зворотного клапана.

Салонний фільтр BOSCH. Фільтруючий елемент, розроблений за спеціальною технологією, дозволяє запобігти потраплянню шкідливих речовин в салон автомобіля.

Салонні фільтри BOSCH забезпечать свіже повітря в салоні Вашого автомобіля!

Ремені клинові, зубчасті та поліклинові

Приводні ремені BOSCH, що володіють прекрасними якостями, є успішною розробкою заводу-виготовлювача. Відмінність продукції концерну BOSCH від ременів інших виробників - це високий ступінь стійкості до непраних і стійкість до критичних температур, оптимальна передача крутного моменту, хороша стійкість проти деформації і економія палива за рахунок незначної втрати енергії. Охоплення потреб ринку на 95% для європейських і японських автомашин, а також зручна упаковка роблять ремені Бош гарантами гарного попиту.

Автолампи і світлотехніка

У широкому асортименті освітлювальних приладів від Bosch є найрізноманітніші технічні версії додаткових фар головного світла і протитуманних фар. Фари з галогенними і ксеноновими лампами Bosch займають значну частку європейського ринку, завдяки винятковій якості виробів. Модельний ряд включає також задні ліхтарі, прожектори і фари-шукачі, поворотні вогні, спецсигнали, лампи розжарювання і запчастини для різних фар.

Склоочисники

Визнана висока якість склоочисників Bosch проявляється у відмінному очищенні скла і довговічності використання. Інноваційна техніка склоочисників Bosch гарантує найкращу видимість на дорозі і максимальну надійність.

Елементи бензинового впорскування та запалення

У європейських автомобілях найчастіше використовуються лямбда-зонди Bosch, їх використовують багато відомих автовиробників. Лямбда-зонд, або кисневий датчик, розташований у вихлопній трубі і внаслідок цього повинен витримувати значні термічні, механічні та хімічні навантаження. Лямбда-зонди повинні володіти високою якістю для виконання своєї функції - вимірювання вмісту залишкової кисню в відпрацьованих газах у вихлопній системі автомобіля.

  

Датчики і блоки управління

 

Перше авто, в якому був поставлений мікро механічний датчик Бош (Bosch), було випущено більше 10 років тому. Цей датчик тиску почав нову еру управління двигуном автомобіля і став першим в епопеї стрімкого розвитку виробництва в даній сфері. З тих пір, компанія Bosch справила не менше 400 мільйонів мікро механічних датчиків (МД). Компанія в 1996 році почала випускати датчик Bosch масової витрати повітря, а вже в наступному - датчик Bosch (Бош) прискорення для систем управління натяжителями ременів безпеки і систем управління подушками безпеки, а також управління системою ABS.

 

Гальмівні системи

 

Повна гальмівна програма BOSCH, аж до найдрібніших деталей, на 100% відповідає побажанням водія в питаннях безпеки і комфортності поїздок. Більше 4000 найменувань для європейських, азіатських і американських автомобілів демонструють найвищу якість BOSCH, засноване на багаторічному досвіді виробництва і інновацій. Ефективність компонентів гальмівної системи BOSCH завжди відповідає останнім словом техніки завдяки постійним новим розробкам.

Жорстко контрольоване якість лиття гальмівних дисків BOSCH гарантує безпеку і комфорт при гальмуванні. Гальмівні колодки BOSCH відрізняються стабільністю коефіцієнта тертя, високою надійністю і тривалим терміном служби і мають якість оригінального устаткування.

 

Генератори, стартери та їх компоненти

 

 

Вимоги, які пред'являються до системи енергопостачання автомобіля, за останній час значно зросли. Протягом періоду з 1970 року по 1990 рік потрібна потужність генератора зросла приблизно в 2,5 рази. Починаючи з часу винаходу генератора змінного струму, незважаючи на будь-які зростаючі характеристики потужності, виконується все в менших розмірах (зменшення розмірів з кожним роком - властивість, яким також володіє і котушка BOSCH), в той час як діапазон частоти обертання підвищується.

 

 

 

Товари:

 

 

 

Акумулятори BOSCH
Акумулятори
Автолампи BOSCH
Автолампи
Автолампи ксенон BOSCH
Автолампи ксенон
Автолампи ксенон BOSCH
Автолампи ксенон
best Running shoes | Air Jordan 11 Retro High OG 'University Blue' — Ietp