увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

BOSAL

фото

Країна виробника: Бельгія

Офіційний сайт: http://www.bosal.com/

Рік заснування:1923

Унікальних запчастин: 12 772

Кількість товарних груп: 14

 Один з небагатьох виробників зі 100% охопленням європейського автопарку.

Bosal - успішний бельгійський виробник елементів систем вихлопу. Його продукція зустрічається і на вторинному ринку комплектуючих, і на первинному.

Компанія BOSAL пропонує повний набір глушників всіх форм, каталізатори, хомути і підвіску глушників, випускається серія глушників, що володіють "агресивним" зовнішнім виглядом і видають характерний для спортивних автомобілів звук. Всі вихлопні системи BOSAL випробовуються на відповідність вимогам стандартів Європейського співтовариства на шум і протитиск.

 Компанія "Firma Karel Bos" почала свій розвиток в місті Alkmaar (Голландія) з 1923 року і робила збірку автомобільних запчастин, включаючи і вихлопні системи. З 1945 р вихлопні системи продавалися під BOSAL ТМ, а з початку шістдесятих почалися їх поставки на конвеєрне складання автомобілів - Audi, General Motors, Honda, Jaguar, Land Rover, Mazda, Renault, Saab, Seat, VW, Volvo

Bosal продовжує тісно співпрацювати з виробниками оригінального устаткування по всьому світу, щоб виробити оптимальні рішення по системах випуску відпрацьованих газів. Акцентуючи увагу на всі аспекти потреб клієнта, починаючи з дизайну виробу і закінчуючи розміщенням виробництва, розробки Bosal по всьому світу і засоби обслуговування виробництва в даний час постачають більше число повних систем випуску на складальні лінії клієнта, ніж будь-коли за всю його історію.

За роки свого розвитку були засновані виробничі потужності і підрозділи в ПАР ( "Bosal Afrika Ltd"), Зімбабве (Bosal Central Afrika), Канаді (Bosal Canada), Німеччини (Bosal Deutschland), Франції (Bosal France), Великобританії (Bosal UK) , Данії (Bosal Danmark), Швейцарії (Bosal Switzerland), Ірландії (Bosal Eire), Іспанії (Bosal Spain), Чехії (Bosal Czech Republik), Італії (Bosal Lombardia)

У процесі злиття і поглинань, були придбані компанії в Бельгії і Нідерландах, а в кінці 70-х була утворена Bosal Group. 

Все комплектуючі що випускаються сертифіковані в відповідності QS9000 і ISO9002.

Завдяки своєму глобальному розповсюдженню, виробництву і дистрибуції BOSAL має всі можливості для обслуговування своїх клієнтів, задоволення їх вимоги і активного впровадження технології майбутнього.

На сьогоднішній день, Bosal Group має науково-дослідні центри, розташовані в різних регіонах світу, а також заводи і центри розподілу продукції.

Також, в каталогах Bosal легко знайти такі автозапчастини: кільця, прокладки випускних систем, болти, все елементи глушників, пружини, прийомні труби, хомути, лямбда-зонди, фаркопи, багажники для дахів авто, каталізатори, подушки кріплень.

Виробничі потужності Bosal: 31 завод (країн-виробників кілька). При цьому якість продукції, що випускається не сильно залежить від країни її походження. Як відзначають покупці, автозапчастини бельгійської компанії відрізняються виключно високою якістю. 

Каталог підборуhttp://www.bosal.com/ru/catalog/welcome

 

Товари:

 

Глушники BOSAL
Глушники
Фаркопи і складові BOSAL
Фаркопи і складові
Автозапчастини BOSAL
Автозапчастини
 

 

Authentic Nike Sneakers | nike alpha menace shark boys skin color names