увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

BASF Coatings GmbH

 фото

www.basf.com

 

BASF Societas Europaea (BASF SE, «Badische Anilin- & Soda-Fabrik» / «Бадіше анілін- унд сода- фабрік») — найбільший в світі хімічний концерн. Штаб-квартира - в місті Людвігсхафене в землі Рейнланд-Пфальц на південному заході Німеччини.

Концерн засновано 6 квітня 1865 року. Скорочення BASF позначало «Badische Anilin- und Soda-Fabrik», тобто «Баденськая фабрика з виготовлення аніліну і соди», але ця назва застаріла, залишилося лише скорочення. З 1925 по 1952 компанія входила в німецький хімічний концерн IG Farben.

 Концерн володіє 160 дочірніми підприємствами в Європі, Америці та Азії. Концерн підтримує зв'язки з 170 країнами світу і виробляє більше 7000 найменувань продуктів. Близько 60% своєї продукції BASF реалізує в Європі (в тому числі 21,2% - в Німеччині), 21,5% - в США, 5,3% - в Південній Америці, на Азію, Африку і Тихоокеанську зону припадає 15,9 % продукції.

Кількість працівників становить понад 111 тисяч осіб.

Проекти в нафтогазовій сфері BASF реалізує через своє дочірнє підприємство Wintershall.

Продукція BASF

 

• Загальна хімія

• Тонка хімія

• Пластмаси

• Функціональні полімери

• Будівельна хімія

• Спеціальні хімікати

• Шкіряна хімія

•Засоби захисту рослин

• Лаки і фарби

• Агрохімія

 

Одним з продуктів є бренд «Glasurit»

www.glasurit.com

 фото

Історія починається: У 1888 році Макс Вінкельман заснував у м Гамбурзі компанію з виробництва лаків і фарб. Незабаром після цього він став власником власного підприємства, що випускав лакофарбову продукцію. У 1898 продукція Макса Винкельманом отримує назву "Glasurit": Після 10 років роботи асортимент продукції підприємства Макса Винкельманом помітно розширився, і він вирішив продавати її під єдиним «брендовим» найменуванням. Торгова марка "Glasurit" була зареєстрована понад 100 років тому. Ця назва (по-німецьки "Glasur" - глазур, емаль) було покликане відобразити зовнішній вигляд і міцність, що випускаються, а також стати синонімом високої якості. На той час фірмове клеймо у вигляді голови китайського чиновника-мандарина вже стало добре відомо серед компаній-замовників лаків і фарб. У 1925 приблизно через чверть століття після появи торгової марки Glasurit відбулася ще одна важлива подія - в якості товарного знака було зареєстровано зображення папуги. Завдяки йому, а також логотипу, продукція Glasurit придбала відмітний і привабливий зовнішній вигляд. Зображення «мандарина» на продукції збереглося, але тепер воно вже не було центральним елементом оформлення упаковки. 1956 Новий старт: Зображення папуги стало більш рельєфним, а його форма набула додаткову динаміку і гармонійність. Різнобарвний і добре впізнаваний товарний знак перетворюється в символ «сильного бренду» - в сучасному розумінні цього визначення. У 1965 Концерн BASF Aktiengesellschaft, м Людвігсхафен: Придбання компанії Glasurit-Werke Max Winkelmann AG концерном BASF Aktiengesellschaft (м Людвігсхафен).

 

Товари:

 

Антикорозійні матеріали для зовнішніх поверхонь GLASURIT
Антикорозійні матеріали для зовнішніх поверхонь
Допоміжне обладнання, комплектуючі GLASURIT
Допоміжне обладнання, комплектуючі
Грунт GLASURIT
Грунт
Добавки GLASURIT
Добавки
Лак GLASURIT
Лак
Знежирювачі GLASURIT
Знежирювачі
Затверджувач GLASURIT
Затверджувач
Очищувач GLASURIT
Очищувач
Розчинники GLASURIT
Розчинники
Шпаклівка GLASURIT
Шпаклівка
Емалі GLASURIT
Емалі
Полірувальні пасти GLASURIT
Полірувальні пасти
Тест картки GLASURIT
Тест картки
Комбінезони GLASURIT
Комбінезони
Автозапчастини GLASURIT
Автозапчастини
Running sneakers | Nike Dunk Low University Blue - Grailify