увійти  |  зареєструватися
на суму: 0

Способи доставки та оплати

Оплата замовлень в ТОВ «ЗІП-АВТО»

 

Здійснити оплату в нашій компанії Ви можете будь-яким зручним для вас способом: оплата банківською карткою через сайт, оплата на рахунок ТОВ «ЗІП-АВТО» в будь-якому банку на підставі рахунку, в касі підприємства при отриманні товару готівкою або банківською картою. Оплата приймається в національній валюті України.

Оплата:

1. У будь-якому відділенні банку за рахунком

2. Каса «ЗІП-АВТО», при отриманні на нашому складі

3. При отриманні товару доставкою за готівковий розрахунок

* Оплата приймається в національній валюті України

 Ціни на товари попередні і можуть змінюватися Постачальником залежно від факторів, що формують ціну на товар.

При безготівковій формі оплати Вам необхідно:

∙ замовити рахунок у нашого менеджера (рахунок дійсний три робочих дні)

∙ оплатити рахунок в будь-якому відділенні банку

∙ повідомити менеджеру про оплату рахунку

 

Зверніть увагу:

 - в призначенні платежу потрібно обов'язково вказувати на вибір: номер замовлення або номер рахунку. Трапляється так, що при відсутності номера замовлення або рахунку, ми не можемо

ідентифікувати гроші, що надійшли, що надалі викликає затримку в обробці замовлення.

 - після оплати прохання повідомити нас будь-яким зручним для Вас способом: за телефонами вказаними на сайті або по електронній пошті: order@zipavto.com

 - доставка та отримання товарів, оплачених за безготівковим розрахунком, можливе тільки після надходження оплати на наші рахунки

планова доставка

Клієнти інтернет-магазину «ЗІП-АВТО» можуть скористатися безкоштовною плановою доставкою по м.Киів. Графік виїзду автомобіля зі складу з 09:00 і кожну годину до 18:00 включно.

Доставка по Україні

Службою доставки "НОВА ПОШТА"

Доставка вантажу в офіси перевізника, проводиться за тарифами Нової Пошти.

 ПРИМІТКА:

Термін доставки по Україні: до 3-х днів від дати оплати або підтвердження замовлення.

Товар, замовлений в інтернет-магазині, доставляється до входу в будівлю.

ВАЖЛИВО !!! Доставка замовлень, зроблених в суботу, неділю або святкові дні здійснюється за погодженням з Клієнтом.

ТОВ «ЗІП-АВТО» не несе відповідальності за пошкодження вантажу під час перевезення транспортною компанією.

В цьому випадку всі претензії по пошкодженню вантажу клієнт має право виставити перевізнику.

Ціни на товари попередні і можуть змінюватися Постачальником залежно від факторів, що формують ціну на товар.

ПАМ'ЯТКА клієнту по отриманню товару від ТОВ «ЗІП-АВТО»

Кількість і якість (комплектність) товару, одержуваного клієнтом від ТОВ «ЗІП-АВТО», має перевірятися клієнтом в момент передачі товару клієнту незалежно від способу доставки товару (Новою поштою, водієм ТОВ «ЗІП-АВТО» або самовивозом)! Особливу увагу звертати на вироби зі скла, пластмаси, зовнішні освітлювальні прилади, прилади сигналізації, блоки управління і кузовні деталі!

При отриманні клієнтом товару від Нової пошти

Кількість і якість (комплектність) товару перевіряється методом його огляду в момент отримання від перевізника. У разі виникнення претензій по кількості та якості (комплектності) товару, клієнт має право відмовитися від його отримання і весь товар буде відправлений на ТОВ «ЗІП-АВТО». Якщо клієнту доставлено кілька позицій, клієнт має право не відмовлятися від отримання товару, але зобов'язаний у присутності співробітника Нової пошти скласти Акт прийому-передачі товару (АПП). У АПП обов'язково вказується стан упаковки, характер пошкодження (некомплектності) товару, номенклатура і кількість пошкодженого (некомплектного) товару. Упаковка і пошкоджений (некомплектний) товар фотографуються. Повністю оформлений Акт прийому-передачі підписується клієнтом і співробітником Нової пошти (за наявності печатки у співробітника Нової пошти Акт скріплюється печаткою). Фото пошкодженого (некомплектного) товару і копія Акту висилаються клієнтом по електронній пошті закріпленому за клієнтом менеджеру ТОВ «ЗІП-АВТО» для розгляду. Товар залишається у клієнта до прийняття рішення на ТОВ «ЗІП-АВТО».

Претензії по кількості і якості (некомплектності) товару, не підтверджені повністю оформленим Актом прийому-передачі і фотографіями, розгляду не підлягають.

При отриманні клієнтом товару від водія ТОВ «ЗІП-АВТО»

Кількість і якість (комплектність) товару перевіряється методом його огляду в момент отримання від водія ТОВ «ЗІП-АВТО». У разі виникнення претензій по кількості та якості (некомплектності) товару, клієнт має право відмовитися від його отримання. Якщо клієнту доставлено кілька позицій, він може не відмовлятися від отримання товару, але зобов'язаний у присутності водія ТОВ «ЗІП-АВТО» скласти Акт про невідповідність товару вимогам за кількістю і / або якістю (бланки Актів у водія), в якому вказати стан упаковки і вид ушкодження (некомплектності) товару. Упаковка і пошкоджений (некомплектний) товар фотографуються. Повністю оформлений Акт підписується клієнтом і водієм ТОВ «ЗІП-АВТО». Фото пошкодженого (некомплектного) товару і копія Акту висилаються клієнтом по електронній пошті закріпленому за клієнтом менеджеру ТОВ «ЗІП-АВТО» для розгляду. Товар залишається у клієнта до прийняття рішення на ТОВ «ЗІП-АВТО».

Претензії по кількості і якості товару, не підтверджені повністю оформленим Актом про невідповідність товару вимогам за кількістю і / або якості та фотографіями, розгляду не підлягають.

При отриманні клієнтом товару зі складу ТОВ «ЗІП-АВТО»

Кількість і якість товару перевіряється в момент отримання товару від співробітника складу. У разі виникнення претензій по кількості та якості товару, клієнт має право відмовитися від отримання товару. У разі, якщо клієнт купує кілька позицій по одній накладній, клієнт має право вимагати оформити іншу накладну, з якої буде виключено позицію з дефектом.

Претензії по кількості і якості прийнятого, але не оглянутого в момент отримання зі складу товару, розгляду не підлягають.